KONST / Litografier / Färglitografi 12746463
nr 1274 6463
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/290,38x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:40:36
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö